Results 1 to 13 of 13

Thread: Има ли край играта?

Начинаещ
    Регистриран от
    12.04.2013

Има ли край играта?

Здравейте и от мен...
    Имам един въпрос, ако мястото му не е тук, значи съм зле с ориентацията
    Има ли край тази игра?
    mamma @ bg 1

Board Moderator Magika's Avatar
    Регистриран от
    15.03.2013
    Изненада! А трябва ли да има край? Аз си мисля, че когато човек харесва нещо не би искал да свършва, ако пък не го харесва просто няма да го прави в случая - да играе.

Начинаещ
    Регистриран от
    17.03.2013
    Quote Originally Posted by Magika View Post
    Изненада! А трябва ли да има край? Аз си мисля, че когато човек харесва нещо не би искал да свършва, ако пък не го харесва просто няма да го прави в случая - да играе.
    Маги, въпроса беше зададен точно и коректно. И ние сме се питали същото. Кога ще бъде края на играта? ( в смисъл рестарт на сърварите и започване от "АБ" на ново. Предполагам, че няма да бъде преди да са пуснати и четирите ферми и изпробвани ( а следователно и изчистени ) проблемите от тях и преди голяма част от играчите да развият максимално фермите си. Надявам се, когато се появи заместника на Анелия да може да бъде отговорено на въпроса. Ако имаш някаква информация ще се радваме да я споделиш с нас. Благодаря.
    XIPERION @ bg 1

Регистриран от
    15.03.2013
    Да аз имам отговор на този въпрос, коментирала съм го с Анелия. За момента това е изненада. Когато се реши да се обяви нещо ще го научите както винаги. А иначе исках да изкажа мнение, че аз и сигурно много други не бихме искали да свършва играта или пък да започвам отначало.
    Last edited by Magika; 31.05.2013 at 22:44.

Начинаещ kalo20111's Avatar
    Регистриран от
    14.03.2013
    ехее и рестарт ли искате? да не сме в някой бойна стратегия .... не че ще имам проблем в други игри по 3-4-->пъти на година са ни рестартирали.но ще бъде адски трудно и отчайващо за някои които ги рестартират за първи път,според мен това е нож с 2 остриета.
    господата от биг-фарм добре да обмислят този ход с рестарта иначе може драстичо да спаднат броя на регистрираните.
    поне да има някакви правила(условия) за рестарт преди да го пускате...примерно 50съвместни игри на 30 ниво или нещо такова.
    Всяко кебапче – куршум в сражението срещу cветовния империализъм!:D

Начинаещ
    Регистриран от
    17.03.2013
    Quote Originally Posted by kalo20111 View Post
    ехее и рестарт ли искате? да не сме в някой бойна стратегия .... не че ще имам проблем в други игри по 3-4-->пъти на година са ни рестартирали.но ще бъде адски трудно и отчайващо за някои които ги рестартират за първи път,според мен това е нож с 2 остриета.
    господата от биг-фарм добре да обмислят този ход с рестарта иначе може драстичо да спаднат броя на регистрираните.
    поне да има някакви правила(условия) за рестарт преди да го пускате...примерно 50съвместни игри на 30 ниво или нещо такова.
    Подкрепям. Въпроса с рестарта на играта е сериозен. Ако не се знае предварително поне 2-3 месеца по-рано със сигурност ще има много разочаровани. Както и ако твърде малко хора играещи във фермите си без злато НЕ успеят да си развият максимално сградите и фермите преди той да настъпи.
    XIPERION @ bg 1

Student Magi85's Avatar
    Регистриран от
    20.03.2013
    Местонахождение
    Sliven
    Аз съм против рестарт,който е вложил реални пари предполагам ще е на същото мнение,да не говорим за съвместните игри колко се влага,аз лично ще спра да играя.За какво съм играла толкова,като на края всичко се изпари !
    Magi85 @ bg 1 - " Клуб Веселие" най-веселия отбор !

Student
    Регистриран от
    16.03.2013
    Quote Originally Posted by Magi85 View Post
    Аз съм против рестарт,който е вложил реални пари предполагам ще е на същото мнение,да не говорим за съвместните игри колко се влага,аз лично ще спра да играя.За какво съм играла толкова,като на края всичко се изпари !
    Точно така мисля и аз, случи ли се, ще изгубят повече, отколкото ще спечелят.
    За въпроси и оплаквания: http://armenskipop.net

Начинаещ kalo20111's Avatar
    Регистриран от
    14.03.2013
    магика,за ден след моя пост вече имаш 2 коментара против рестарта
    така че си помислете какъв вой ще настане ако обявите датата...
    Всяко кебапче – куршум в сражението срещу cветовния империализъм!:D

Регистриран от
    15.03.2013
    Ами аз не съм споменавала рестарт. Има още една иконка за 4-та ферма, така че едва ли ще има скоро рестарт. Надявам се, че когато решат такова нещо разработчиците ще ни предупредят навреме. Когато се случи ще коментираме отново.

Начинаещ
    Регистриран от
    17.03.2013
    Quote Originally Posted by kalo20111 View Post
    магика,за ден след моя пост вече имаш 2 коментара против рестарта
    така че си помислете какъв вой ще настане ако обявите датата...
    При всички случаи ще има дата за рестарт. Ако смятат, че играта е печеливша и интересна, разбира се. Когато се пусне четвъртата ферма, доста от хората си развият изцяло и четирите ферми и голяма част от СИ развият всички изследвания и колекции ще дойде и това време. Въпроса е след пускането на последната ферма и след пресмятане на времето за максимално развитие на всички ферми и покриване на всички разработки от играчи средно ниво ( без злато ) да се каже точно и ясно кога ще приключи. А и не е ли по-добре да се знае 1-2 месеца предварително кога ще бъде официалния край, новите регистрации за играта ( може и автоматични пререгистрации ) и започването от начало ?
    П.С. При всички положения според мен най-ранната възможна дата за евентуален рестарт ще бъде около края на годината
    П.С. 2 - Ако пък се каже от днес за утре дето се казва това още повече би отказало играчите Защото никой не обича неприятни изненади в последния момент
    Last edited by XIPERION; 02.06.2013 at 17:55.
    XIPERION @ bg 1

Student
    Регистриран от
    16.03.2013
    Какво значи да обявят дата, месец или два по-рано? Това за мен означава, че аз спирам да играя месец или два по-рано, така че ако ще свършва, нека някоя сутрин, пускайки играта, да видя съобщение, че тя вече не съществува
    За въпроси и оплаквания: http://armenskipop.net

Student Gamen2's Avatar
    Регистриран от
    26.03.2013
    Ако има рестарт, аз лично спирам да играя и да плащам!
    Gamen - Фермера